sara-u 2pcsset 95mm FDC10U12S9-C GPU Fan For XFX RX 5600 5700 XT RAW II Graphics Card Cooling Fan
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
10
quantity
Product details
Category
Made of high-quality ABS material, impact resistance, not easy to break, , durable, long-term use. Ideal accessory or replacement part to replace the original worn or broken GPU cooler. Suitable for XFX Graphics Card Fan XFX Radeon RX 5600 XT RAW II XFX Radeon RX 5700 XT RAW II Specification: Model:FDC10U12S9-C Voltage: DC 12V Current: 0.45AMP Fan Dimension (L x W x H): approx. 95mm 95mm 12mm Mounting holes distance: approx. 39mm 39mm 39mm (Center to Center) Power Connector: 4-Pin Header Quantity: 1set(2pc) Note: No retail package. Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you Package includes: 1setx Cooling Fan (other accessories demo in the picture is not included.)